Jeanneau Merryfisher 625HB
Vraagprijs:
€ 35.950
BTW Betaald
In verkoophaven
Algemene details van de Jeanneau Merryfisher 625HB
Afmetingen:
6.4 m x 2.55 m x 0.4 m
6.4 m x 2.55 m x 0.4 m
Bouwjaar:
2005
2005
Materiaal:
Polyester
Polyester
Motor:
Evinrude 150pk
Evinrude 150pk
Categorie:
Speed- en sportboten
Speed- en sportboten
Ligplaats:
Nederland
Nederland
Basisgegevens
| Categorie | |
| Referentienummer | 208031 |
| Referentie | 05020062 |
| Categorie | Speed- en sportboten |
| Tweede categorie | Motorjacht |
| Merk | Jeanneau |
| Model | Merryfisher 625HB |
| Ligplaats | |
| Type | In verkoophaven |
| Anders | Schepenkring Dordrecht |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 51.81461120 |
| Lengtegraad | 4.72633790 |
| Algemeen | |
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 2005 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Accountmanager | Jari van Geenen |
| Korte omschrijving | Nette Jeanneau merryfisher inclusief freewheel trailer |
| Motorisatie kort | Evinrude 150pk |
| Website makelaar | https://www.schepenkring.nl |
| Afmeting | |
| Lengte | 640 cm |
| Breedte | 255 cm |
| Diepgang | 40 cm |
Ligplaats
Onderstaand vindt u alle specificaties van de Jeanneau Merryfisher 625HB.
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Nieuw geleverd Ontwerper Jeanneau Romp, dek en opbouw Rompkleur wit Dek en opbouw kleur wit Dek en opbouw materiaal polyester Kuip achterkuip Open Kuip (OK) Afmetingen en gewichten Doorvaarthoogte 225 cm Besturing en driftbeperking Besturing stuurwiel Plek besturing binnen -
Accommodatie
Ruimtes Stahoogte 185 cm Eethoek Vast 2 Aankleding Type interieur Modern, licht Kleur stoffering blauw Water Watertank & materiaal Inhoud 60 liter Watersysteem hand Entertainment Radio/CD-speler Keuken Koelkast & voeding Voeding gas -
Motor en elektra
Motorisatie Aantal identieke motoren 1 Start type elektrisch Hoofdmotor Type buitenboord Merk Evinrude Model E150DSL II Serienummer 05304461 Bouwjaar 2011 Aantal cilinders 6 Vermogen 150 pk Brandstof benzine Tank Brandstoftank aantal Prestaties Max snelheid 55 km/h Meetinstrumenten motor Brandstoftankmeter Toerenteller Oliedrukmeter Temperatuurmeter Boeg- en hekschroef Boegschroef elektrisch Opmerkingen Boegschroef Ingebouwd 2022 Vetus Elektriciteit Accu Acculader Dynamo Walstroom Walstroomkabel Zonnepaneel -
Navigatie en elektronica
Basishulpmiddelen Log/snelheid Dieptemeter Navigatieverlichting Moderne elektronica GPS -
Tuigage zeilen
-
Uitrusting buitenom
Anker Ankers & materiaal Aantal 1 Anker bevestiging lijn Dekuitrusting Kuiptent Buitenkussens Zeerailing Zwemtrap Bijboot Merk trailer Freeweel w2 Overig Stootwillen, lijnen Kuiptafel -
Veiligheid
Veiligheid Elektrisch Brandblusser Gasbun met afvoer Zelflozende kuip