Steilsteven Sloep Unique 720
Vraagprijs:
€ 39.950
BTW Betaald
In verkoophaven
Algemene details van de Steilsteven Sloep Unique 720
Afmetingen:
7.2 m x 2.3 m x 0.73 m
7.2 m x 2.3 m x 0.73 m
Bouwjaar:
2019
2019
Materiaal:
Staal
Staal
Motor:
Mitsubishi Craftsman CM2.16
Mitsubishi Craftsman CM2.16
Categorie:
Sloep
Sloep
Ligplaats:
Nederland
Nederland
Basisgegevens
| Categorie | |
| Referentienummer | 233204 |
| Referentie | 05020116 |
| Categorie | Sloep |
| Merk | Steilsteven Sloep |
| Model | Unique 720 |
| Ligplaats | |
| Type | In verkoophaven |
| Anders | Schepenkring Dordrecht |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 51.81461120 |
| Lengtegraad | 4.72633790 |
| Algemeen | |
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 2019 |
| Rompmateriaal | Staal |
| Accountmanager | Jari van Geenen |
| Korte omschrijving | Erg fraai gevormde Stevenssloep |
| Motorisatie kort | Mitsubishi Craftsman CM2.16 |
| Website makelaar | https://www.schepenkring.nl |
| Afmeting | |
| Lengte | 720 cm |
| Breedte | 230 cm |
| Diepgang | 73 cm |
Ligplaats
Onderstaand vindt u alle specificaties van de Steilsteven Sloep Unique 720.
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Romp, dek en opbouw Rompkleur zwart Dek en opbouw kleur wit Dek en opbouw materiaal staal Besturing en driftbeperking Besturing stuurwiel Plek besturing buiten -
Accommodatie
Aankleding Type interieur Modern, houtlook Kleur stoffering zwart Entertainment Radio/CD-speler -
Motor en elektra
Motorisatie Aantal identieke motoren 1 Start type elektrisch Hoofdmotor Type binnenboord Merk Craftsman Marine Model CM2.16 Bouwjaar 2023 Vermogen 16 pk Brandstof diesel Aandrijving Overbrenging schroefas Voortstuwing schroef Tank Brandstoftank aantal Aantal 1 Boeg- en hekschroef Boegschroef elektrisch Elektriciteit Accu -
Navigatie en elektronica
-
Tuigage zeilen
-
Uitrusting buitenom
Dekuitrusting Buitenkussens Dekzeil(en) -
Veiligheid