Jan Van Gent 1035 Open
Vraagprijs:
€ 79.000
BTW Betaald
In verkoophaven
Algemene details van de Jan Van Gent 1035 Open
Afmetingen:
10.35 m x 3.3 m x 0.85 m
10.35 m x 3.3 m x 0.85 m
Bouwjaar:
2002
2002
Materiaal:
Polyester
Polyester
Motor:
Yanmar 315pk
Yanmar 315pk
Categorie:
Motorjacht
Motorjacht
Ligplaats:
Nederland
Nederland
Basisgegevens
| Categorie | |
| Referentienummer | 234330 |
| Referentie | 05020124 |
| Categorie | Motorjacht |
| Merk | Jan Van Gent |
| Model | 1035 Open |
| Ligplaats | |
| Type | In verkoophaven |
| Anders | Schepenkring Dordrecht |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 51.81461120 |
| Lengtegraad | 4.72633790 |
| Algemeen | |
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 2002 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Accountmanager | Jari van Geenen |
| Korte omschrijving | Hele Stoere Jan Van Gent 1035 Open |
| Motorisatie kort | Yanmar 315pk |
| Website makelaar | https://www.schepenkring.nl |
| Afmeting | |
| Lengte | 1035 cm |
| Breedte | 330 cm |
| Diepgang | 85 cm |
Ligplaats
Onderstaand vindt u alle specificaties van de Jan Van Gent 1035 Open.
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Romp, dek en opbouw Rompkleur blauw Dek en opbouw kleur wit Dek en opbouw materiaal polyester Open Kuip (OK) Besturing en driftbeperking Besturing stuurwiel Plek besturing buiten -
Accommodatie
-
Motor en elektra
Motorisatie Aantal identieke motoren 1 Start type elektrisch Hoofdmotor Type binnenboord Merk Yanmar Model 6LP-STP Serienummer M50935 Bouwjaar 2002 Vermogen 315 pk Brandstof diesel Aandrijving Overbrenging schroefas Voortstuwing schroef Tank Brandstoftank aantal Meetinstrumenten motor Brandstoftankmeter Toerenteller Oliedrukmeter Temperatuurmeter Boeg- en hekschroef Boegschroef elektrisch Elektriciteit Accu Acculader Dynamo -
Navigatie en elektronica
Basishulpmiddelen Log/snelheid Dieptemeter -
Tuigage zeilen
-
Uitrusting buitenom
Anker Ankers & materiaal Anker bevestiging lijn Dekuitrusting Buitenkussens Dekzeil(en) Zwemplatform Zwemtrap Overig Stootwillen, lijnen Kuiptafel -
Veiligheid
Veiligheid Elektrisch