Blokland Kruiser 1050 | Taling
Vraagprijs:
€ 24.950
BTW Betaald
In verkoophaven
Algemene details van de Blokland Kruiser 1050 | Taling
Afmetingen:
10.5 m x 3 m x 0.8 m
10.5 m x 3 m x 0.8 m
Bouwjaar:
1980
1980
Materiaal:
Staal
Staal
Motor:
Peugeot Indenor 40pk
Peugeot Indenor 40pk
Categorie:
Motorjacht
Motorjacht
Ligplaats:
Nederland
Nederland
Basisgegevens
| Categorie | |
| Referentienummer | 237870 |
| Referentie | 05020127 |
| Categorie | Motorjacht |
| Merk | Blokland Kruiser |
| Model | 1050 |
| Scheepsnaam | Taling |
| Ligplaats | |
| Type | In verkoophaven |
| Anders | Schepenkring Dordrecht |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 51.81461120 |
| Lengtegraad | 4.72633790 |
| Algemeen | |
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 1980 |
| Rompmateriaal | Staal |
| Accountmanager | Jari van Geenen |
| Korte omschrijving | Bloklandkruiser met Flybridge in zeer nette staat |
| Motorisatie kort | Peugeot Indenor 40pk |
| Website makelaar | https://www.schepenkring.nl |
| Afmeting | |
| Lengte | 1050 cm |
| Breedte | 300 cm |
| Diepgang | 80 cm |
Ligplaats
Onderstaand vindt u alle specificaties van de Blokland Kruiser 1050 | Taling.
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Nieuw geleverd Ontwerper Blokland Romp, dek en opbouw Rompvorm knikspant Rompkleur wit Dek en opbouw kleur wit Dek en opbouw materiaal staal Kuip achterkuip Flybridge Afmetingen en gewichten Doorvaarthoogte 300 cm Kruiphoogte 300 cm Lengte waterlijn 1000 cm Waterverplaatsing 6000 kg Besturing en driftbeperking Besturing stuurwiel Plek besturing Inside + outside -
Accommodatie
Ruimtes Stahoogte 190 cm Eethoek Vast 2 Extra 2 Aankleding Type interieur Klassiek, warm Kleur stoffering geel Matrassen Gordijnen Water Watertank & materiaal Inhoud 500 liter Watersysteem Pressure system dekwaspomp buitendouche Sanitair Toiletten 1 Elektrisch Entertainment Radio/CD-speler Keuken Kooktoestel & brandstof Aantal 3 Kookbrandstof gas Koelkast & voeding Inhoud Koelkast 120 liter Klimaatregeling hete lucht -
Motor en elektra
Motorisatie Aantal identieke motoren 1 Start type elektrisch Hoofdmotor Type binnenboord Merk Peugeot Model Indenor Bouwjaar 1980 Aantal cilinders 4 Vermogen 40 pk Urenteller Draaiuren 2730 Brandstof diesel Aandrijving Overbrenging schroefas Voortstuwing schroef Tank Brandstoftank aantal Aantal 2 Totale inhoud brandstoftank(s) 200 liter Prestaties Max snelheid 15 km/h Kruissnelheid 12 km/h Meetinstrumenten motor Toerenteller Oliedrukmeter Boeg- en hekschroef Boegschroef elektrisch Elektriciteit Accu Aantal 2 Dynamo Capaciteit 35 Omvormer Capaciteit 1000 Voltmeter Zonnepaneel 12V -
Navigatie en elektronica
-
Tuigage zeilen
-
Uitrusting buitenom
Anker Ankers & materiaal Anker bevestiging ketting Ankerlier elektrisch Dekuitrusting Kuiptent Zeerailing Zwemplatform Zwemtrap Overig Stootwillen, lijnen Kuiptafel -
Veiligheid
Veiligheid Reddingsboei Elektrisch Brandblusser Reddingsvesten Aantal 4 Gasbun met afvoer Zelflozende kuip