Zeeschouw 1000 | Freule van op 't zoute
Vraagprijs:
€ 39.500
BTW Betaald
Algemene details van de Zeeschouw 1000 | Freule van op 't zoute
10 m x 3.75 m x 0.8 m
1998
Staal
Vetus diesel 33pk
Plat- en rondbodem, ex-beroeps zeilend
Nederland
| Omschrijving boot | Zeer fraaie in top van het segment verkerende zeeschouw. Deze one of is een plaatje voor het oog. Roer van merbau, samengesteld van spievormige delen Zwaarden van merbau, rvs en messing beslag. Incl. messing zwaardvallieren. Merbau kuipbanken, uitneembare teakhouten roostervloer in kuip. Merbau deurkozijn met merbau deur, d=40mm, incl. panelen. Merbau kozijn met glasroeden. Rvs anker, 27 kg, incl. elektrische Lewmar ankerlier Lewmar lieren Maststrijklier van rvs onderdelen. Rvs bolders in gevormd in vorm van historische houten uitvoering. 4 op voordek en 2 op achterdek Zwanehals en aanvaringsklampen rvs in kleur gelakt. Luiken uitgevoerd in rvs. Kuipbanken afgewerkt met merbau stroken. Oregon mast en giek en kluiver. Mast met toplicht. Zeildoek van klippercanvas van Jan Schokker uit Volendam. Kleur roodbruin. Vetus M4.14 33 pk diesel met watergesmeerde schroefas, 350 draaiuren Hete lucht verwarming Eberspacher Vacuüm toilet. 2 x 80 ltr rvs dieseltank 1x 220 ltr rvs watertank met elektrische waterpomp Simrad marifoon. Betimmering: Mahonie Koelkast, 12 en 220V, gas 3-pits gaskomfoor. Bekleding banken, donkerblauw met geelachtige stip Vloer, Mahonie Plafond uitgevoerd in blank gelakt grenen. Wanden en huidbetimmering in mahonie. Slaapplaatsen in vooronder, 2 pers., pocketvering matrassen op lattenbodem. Banken in kajuit om te vormen tot 2 slaapplaatsen Kortom een zeer chique uitvoering in uitmuntende staat. |
| Categorie | |
| Referentienummer | 209344 |
| Referentie | 05020069 |
| Categorie | Plat- en rondbodem, ex-beroeps zeilend |
| Merk | Zeeschouw |
| Model | 1000 |
| Scheepsnaam | Freule van op 't zoute |
| Ligplaats | |
| Type | Ergens anders |
| Anders | Vlijhaven Dordrecht |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 51.81461120 |
| Lengtegraad | 4.72633790 |
| Algemeen | |
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Zeilboot |
| Bouwjaar | 1998 |
| Rompmateriaal | Staal |
| Accountmanager | Jari van Geenen |
| Korte omschrijving | Unieke zeeschouw gebouwd door huidige eigenaar |
| Motorisatie kort | Vetus diesel 33pk |
| Website makelaar | https://www.schepenkring.nl |
| Afmeting | |
| Lengte | 1000 cm |
| Breedte | 375 cm |
| Diepgang | 80 cm |
Ligplaats
Over de Zeeschouw 1000 | Freule van op 't zoute
Zeer fraaie in top van het segment verkerende zeeschouw. Deze one of is een plaatje voor het oog.
Roer van merbau, samengesteld van spievormige delen
Zwaarden van merbau, rvs en messing beslag. Incl. messing zwaardvallieren.
Merbau kuipbanken, uitneembare teakhouten roostervloer in kuip.
Merbau deurkozijn met merbau deur, d=40mm, incl. panelen.
Merbau kozijn met glasroeden.
Rvs anker, 27 kg, incl. elektrische Lewmar ankerlier
Lewmar lieren
Maststrijklier van rvs onderdelen.
Rvs bolders in gevormd in vorm van historische houten uitvoering. 4 op voordek en 2 op achterdek
Zwanehals en aanvaringsklampen rvs in kleur gelakt.
Luiken uitgevoerd in rvs.
Kuipbanken afgewerkt met merbau stroken.
Oregon mast en giek en kluiver. Mast met toplicht.
Zeildoek van klippercanvas van Jan Schokker uit Volendam. Kleur roodbruin.
Vetus M4.14 33 pk diesel met watergesmeerde schroefas, 350 draaiuren
Hete lucht verwarming Eberspacher
Vacuüm toilet.
2 x 80 ltr rvs dieseltank
1x 220 ltr rvs watertank met elektrische waterpomp
Simrad marifoon.
Betimmering: Mahonie
Koelkast, 12 en 220V, gas
3-pits gaskomfoor.
Bekleding banken, donkerblauw met geelachtige stip
Vloer, Mahonie
Plafond uitgevoerd in blank gelakt grenen.
Wanden en huidbetimmering in mahonie.
Slaapplaatsen in vooronder, 2 pers., pocketvering matrassen op lattenbodem.
Banken in kajuit om te vormen tot 2 slaapplaatsen
Kortom een zeer chique uitvoering in uitmuntende staat.
Onderstaand vindt u alle specificaties van de Zeeschouw 1000 | Freule van op 't zoute.
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Romp, dek en opbouw Rompkleur blauw Dek en opbouw kleur wit Dek en opbouw materiaal staal Kuip achterkuip Open Kuip (OK) Besturing en driftbeperking Besturing helmstok Plek besturing buiten Roer enkel Kiel/zwaard Keel + boards -
Accommodatie
Ruimtes Stahoogte 190 cm Hutten 1 Vast 2 Extra 2 Salon Aankleding Type interieur Klassiek, warm Kleur stoffering blauw Matrassen Kussens Gordijnen Water Watertank & materiaal Inhoud 220 liter Materiaal watertank RVS Watersysteem Pressure system Sanitair Vacuum Keuken Kooktoestel & brandstof Aantal 3 Kookbrandstof gas Koelkast & voeding Voeding gas + elektrisch Klimaatregeling hete lucht Opmerkingen Verwarming Eberspracher -
Motor en elektra
Motorisatie Aantal identieke motoren 1 Start type elektrisch Hoofdmotor Type binnenboord Merk Vetus Model M4.14 Aantal cilinders 4 Vermogen 33 pk Urenteller Draaiuren 350 Brandstof diesel Aandrijving Overbrenging schroefas Voortstuwing schroef Tank Brandstoftank aantal Aantal 2 Totale inhoud brandstoftank(s) 160 liter Materiaal brandstoftank RVS Meetinstrumenten motor Toerenteller Elektriciteit Accu Dynamo -
Navigatie en elektronica
Basishulpmiddelen Navigatieverlichting -
Tuigage zeilen
Algemeen Aantal masten 1 Mast materiaal hout Merk Jan Schokker Groot- en achterzeilen Grootzeil Voorzeilen Kluiver -
Uitrusting buitenom
Anker Ankers & materiaal Aantal 1 Materiaal ankers RVS Anker bevestiging ketting Ankerlier elektrisch Dekuitrusting Dekzeil(en) Strijkinstallatie Opmerkingen Strijkinstallatie Lewmar Overig Stootwillen, lijnen -
Veiligheid