Four Winns 248 VISTA
Vraagprijs:
€ 32.500
Inclusief BTW
In verkoophaven
Algemene details van de Four Winns 248 VISTA
Afmetingen:
7.98 m x 2.6 m x 0.9 m
7.98 m x 2.6 m x 0.9 m
Bouwjaar:
2004
2004
Materiaal:
Polyester
Polyester
Motor:
Volvo Penta 5.0 GXI-E 270pk
Volvo Penta 5.0 GXI-E 270pk
Categorie:
Speed- en sportboten
Speed- en sportboten
Ligplaats:
Nederland
Nederland
Basisgegevens
| Categorie | |
| Categorie | Speed- en sportboten |
| Merk | Four Winns |
| Model | 248 VISTA |
| Scheepsnaam | - |
| Ligplaats | |
| Type | In verkoophaven |
| Land | Nederland |
| Algemeen | |
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 2004 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Motorisatie kort | Volvo Penta 5.0 GXI-E 270pk |
| Afmeting | |
| Lengte | 798 cm |
| Breedte | 260 cm |
| Diepgang | 90 cm |
| Doorvaarthoogte normaal | 220 cm |
| Slaapplaatsen | |
| Vast | 2 |
| Extra | 2 |
Ligplaats
Info en contact
Schepenkring Dordrecht
Baanhoekweg 1b
3313LA Dordrecht
+31(0)78-6165201
dordrecht@schepenkring.nl
Onderstaand vindt u alle specificaties van de Four Winns 248 VISTA.
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Nieuw geleverd Ontwerper Four Winns Romp, dek en opbouw Rompvorm v-bodem Dek en opbouw kleur wit Dek en opbouw materiaal polyester Open Kuip (OK) Besturing en driftbeperking Besturing stuurwiel Plek besturing buiten Trimflaps -
Accommodatie
Ruimtes Salon Eethoek Machinekamer Salon Aankleding Type interieur Modern, licht Matrassen Kussens Water Watertank & materiaal Inhoud 75 liter Materiaal watertank kunststof Inhoud 61 liter Materiaal vuilwatertank kunststof Vuilwatertank & materiaal Vuilwatertankmeter Vuilwatertank afvoerpomp Watersysteem druksysteem Warm water buitendouche Sanitair Aantal douches 1 Elektrisch Entertainment TV Radio/CD-speler Keuken Kooktoestel & brandstof Magnetron Koelkast & voeding Inhoud Koelkast 70 liter Vriezer -
Motor en elektra
Motorisatie Aantal identieke motoren 1 Start type elektrisch Hoofdmotor Type binnenboord Merk Volvo Penta Model 5.0 GXI-E Bouwjaar 2004 Vermogen 270 pk Brandstof benzine Tank Brandstoftank aantal Totale inhoud brandstoftank(s) 265 liter Meetinstrumenten motor Toerenteller Oliedrukmeter Temperatuurmeter Boeg- en hekschroef Boegschroef elektrisch Elektriciteit Omvormer Opmerkingen Omvormer Victron Phoenix Capaciteit 800 Voltmeter Walstroom Walstroomkabel Verbruiksmonitor 12V -
Navigatie en elektronica
Basishulpmiddelen Log/snelheid Dieptemeter Navigatieverlichting -
Tuigage zeilen
-
Uitrusting buitenom
Anker Ankers & materiaal Materiaal ankers RVS Ankerlier elektrisch Dekuitrusting Bimini Buitenkussens Dekzeil(en) Zeerailing Zwemplatform Overig Stootwillen, lijnen -
Veiligheid
Veiligheid Elektrisch Bilgepomp Zelflozende kuip