Artur Nova
Vraagprijs:
€ 22.500
Inclusief BTW
In verkoophaven
Algemene details van de Artur Nova
Afmetingen:
10.5 m x 3.3 m x 0.9 m
10.5 m x 3.3 m x 0.9 m
Bouwjaar:
1966
1966
Materiaal:
Staal
Staal
Motor:
Categorie:
Motorjacht
Motorjacht
Ligplaats:
Nederland
Nederland
Basisgegevens
| Categorie | |
| Categorie | Motorjacht |
| Merk | Arthur Nova |
| Model | 1050AK |
| Scheepsnaam | Haske |
| Ligplaats | |
| Type | In verkoophaven |
| Land | Nederland |
| Algemeen | |
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 1966 |
| Rompmateriaal | Staal |
| Afmeting | |
| Lengte | 1050 cm |
| Breedte | 330 cm |
| Diepgang | 90 cm |
| Stahoogte binnen | 190 cm |
| Slaapplaatsen | |
| Vast | 2 |
| Extra | 2 |
Ligplaats
Info en contact
Schepenkring Dordrecht
Baanhoekweg 1b
3313LA Dordrecht
+31(0)78-6165201
dordrecht@schepenkring.nl
Onderstaand vindt u alle specificaties van de Artur Nova.
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Nieuw geleverd Werf Eista Werf Romp, dek en opbouw Rompvorm knikspant Rompkleur wit Dek en opbouw kleur wit Dek en opbouw materiaal staal Achterkajuit (AK) Besturing en driftbeperking Besturing stuurwiel Plek besturing dubbel -
Accommodatie
Ruimtes Salon Machinekamer Aankleding Type interieur Klassiek, warm Kleur stoffering blauw Matrassen Kussens Gordijnen Water Watertank & materiaal Watersysteem druksysteem Sanitair Handmatig Entertainment Radio/CD-speler Keuken Kooktoestel & brandstof Koelkast & voeding -
Motor en elektra
Motorisatie Aantal identieke motoren 1 Hoofdmotor Type binnenboord Merk Peugeot Model Indenor Bouwjaar 1966 Aantal cilinders 6 Vermogen 92 pk Brandstof diesel Keerkoppeling Aandrijving Overbrenging schroefas Voortstuwing schroef Tank Brandstoftank aantal Meetinstrumenten motor Brandstoftankmeter Toerenteller Oliedrukmeter Temperatuurmeter Boeg- en hekschroef Boegschroef elektrisch Elektriciteit Accu Acculader Dynamo Omvormer Walstroom Walstroomkabel -
Navigatie en elektronica
Basishulpmiddelen Navigatieverlichting -
Tuigage zeilen
-
Uitrusting buitenom
Anker Ankers & materiaal Dekuitrusting Zeerailing Zwemplatform Zwemtrap Overig Stootwillen, lijnen -
Veiligheid
Veiligheid Brandblusser