Langweerder Sloep
Vraagprijs:
€ 49.750
Inclusief BTW
In verkoophaven
Algemene details van de Langweerder Sloep
Afmetingen:
7.75 m x 2.8 m x 0.7 m
7.75 m x 2.8 m x 0.7 m
Bouwjaar:
2010
2010
Materiaal:
Polyester
Polyester
Motor:
Volvo Penta D240
Volvo Penta D240
Categorie:
Sloep
Sloep
Ligplaats:
Nederland
Nederland
Basisgegevens
| Categorie | |
| Categorie | Sloep |
| Merk | Langweerder |
| Model | Cabin 7.50 |
| Scheepsnaam | Hunky Dory |
| Ligplaats | |
| Type | In verkoophaven |
| Land | Nederland |
| Algemeen | |
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 2010 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Motorisatie kort | Volvo Penta D240 |
| Afmeting | |
| Lengte | 775 cm |
| Breedte | 280 cm |
| Diepgang | 70 cm |
| Doorvaarthoogte normaal | 140 cm |
| Slaapplaatsen | |
| Vast | 2 |
Ligplaats
Info en contact
Schepenkring Dordrecht
Baanhoekweg 1b
3313LA Dordrecht
+31(0)78-6165201
dordrecht@schepenkring.nl
Onderstaand vindt u alle specificaties van de Langweerder Sloep.
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Romp, dek en opbouw Rompkleur grijs Dek en opbouw kleur wit Dek en opbouw materiaal polyester Open Kuip (OK) -
Accommodatie
Aankleding Type interieur Modern, houtlook Matrassen Kussens Water Watertank & materiaal Inhoud 75 liter Materiaal watertank RVS Sanitair Toiletten 1 Handmatig Keuken Kooktoestel & brandstof Aantal 1 Kookbrandstof gas Koelkast & voeding Inhoud Koelkast 50 liter Vriezer -
Motor en elektra
Motorisatie Aantal identieke motoren 1 Start type elektrisch Hoofdmotor Type binnenboord Merk Volvo Penta Model D240 Bouwjaar 2010 Aantal cilinders 4 Vermogen 38 pk Urenteller Draaiuren 1588 Brandstof diesel Tank Brandstoftank aantal Aantal 1 Totale inhoud brandstoftank(s) 90 liter Materiaal brandstoftank RVS Meetinstrumenten motor Brandstoftankmeter Toerenteller Oliedrukmeter Temperatuurmeter Boeg- en hekschroef Boegschroef elektrisch Elektriciteit Accu Aantal 2 Acculader Walstroom Verbruiksmonitor -
Navigatie en elektronica
Basishulpmiddelen Dieptemeter Navigatieverlichting -
Tuigage zeilen
-
Uitrusting buitenom
Anker Ankers & materiaal Dekuitrusting Buiskap Opmerkingen Buiskap 2022 Bimini Opmerkingen Bimini 2022 Kuiptent Buitenkussens Opmerkingen Buitenkussens 2022 Dekzeil(en) Zwemplatform Zwemtrap -
Veiligheid
Veiligheid Elektrisch Bilgepomp Gasbun met afvoer Zelflozende kuip