Altena 1100 AK
Verkocht
Verkocht
In verkoophaven
Algemene details van de Altena 1100 AK
Afmetingen:
11.65 m x 3.45 m x 0.85 m
11.65 m x 3.45 m x 0.85 m
Bouwjaar:
1983
1983
Materiaal:
Staal
Staal
Motor:
Categorie:
Motorjacht
Motorjacht
Ligplaats:
Nederland
Nederland
Basisgegevens
| Categorie | |
| Categorie | Motorjacht |
| Merk | Altena |
| Model | 1100 AK |
| Scheepsnaam | Anda |
| Ligplaats | |
| Type | In verkoophaven |
| Land | Nederland |
| Algemeen | |
| Status | Verkocht |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 1983 |
| Rompmateriaal | Staal |
| Korte omschrijving | Nette Altena 1100 AK met veel ruimte en goede vaareigenschappen |
| Afmeting | |
| Lengte | 1165 cm |
| Breedte | 345 cm |
| Diepgang | 85 cm |
| Stahoogte binnen | 190 cm |
| Doorvaarthoogte normaal | 250 cm |
| Slaapplaatsen | |
| Vast | 4 |
Ligplaats
Info en contact
Schepenkring Dordrecht
Baanhoekweg 1b
3313LA Dordrecht
+31(0)78-6165201
dordrecht@schepenkring.nl
Onderstaand vindt u alle specificaties van de Altena 1100 AK.
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Nieuw geleverd Werf Altena Yachting Raamsdonkveer Romp, dek en opbouw Rompvorm knikspant Rompkleur wit Dek en opbouw kleur wit Dek en opbouw materiaal staal Opmerkingen Dek en opbouw materiaal Gangboorden in juni 2025 opnieuw geschilderd met anti-slip Kuip achterkuip Achterkajuit (AK) Besturing en driftbeperking Besturing stuurwiel Plek besturing buiten -
Accommodatie
Ruimtes Salon Eethoek Machinekamer Hutten 2 Aankleding Type interieur Klassiek, warm Matrassen Kussens Gordijnen Water Watertank & materiaal Inhoud 600 liter Sanitair Toiletten 1 Entertainment TV Radio/CD-speler Keuken Kooktoestel & brandstof Koelkast & voeding Klimaatregeling CV Opmerkingen Verwarming Kabola -
Motor en elektra
Motorisatie Aantal identieke motoren 1 Start type elektrisch Hoofdmotor Type binnenboord Merk Mercedes Aandrijving Overbrenging schroefas Voortstuwing schroef Tank Brandstoftank aantal Meetinstrumenten motor Brandstoftankmeter Toerenteller Oliedrukmeter Temperatuurmeter Boeg- en hekschroef Boegschroef elektrisch Elektriciteit Accu Voltmeter Walstroom Walstroomkabel Zonnepaneel Verbruiksmonitor -
Navigatie en elektronica
-
Tuigage zeilen
-
Uitrusting buitenom
Dekuitrusting Bimini Kuiptent Zeerailing Zwemplatform Zwemtrap Bijboot Davits Overig Stootwillen, lijnen Kuiptafel -
Veiligheid