Seekruiser
Vraagprijs:
€ 49.500
Inclusief BTW
In verkoophaven
Algemene details van de Seekruiser
Afmetingen:
12 m x 3.65 m x 1.1 m
12 m x 3.65 m x 1.1 m
Bouwjaar:
1980
1980
Materiaal:
Staal
Staal
Motor:
Categorie:
Motorjacht
Motorjacht
Ligplaats:
Nederland
Nederland
Basisgegevens
| Categorie | |
| Categorie | Motorjacht |
| Merk | Seekruiser |
| Model | 1210AK |
| Scheepsnaam | Jovares |
| Ligplaats | |
| Type | In verkoophaven |
| Land | Nederland |
| Algemeen | |
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 1980 |
| Rompmateriaal | Staal |
| Afmeting | |
| Lengte | 1200 cm |
| Breedte | 365 cm |
| Diepgang | 110 cm |
| Stahoogte binnen | 196 cm |
| Doorvaarthoogte normaal | 365 cm |
| Slaapplaatsen | |
| Vast | 2 |
Ligplaats
Info en contact
Schepenkring Dordrecht
Baanhoekweg 1b
3313LA Dordrecht
+31(0)78-6165201
dordrecht@schepenkring.nl
Onderstaand vindt u alle specificaties van de Seekruiser.
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Romp, dek en opbouw Rompkleur wit Dek en opbouw kleur wit Dek en opbouw materiaal staal Achterkajuit (AK) Ramen Aluminium Besturing en driftbeperking Besturing stuurwiel Plek besturing dubbel -
Accommodatie
Ruimtes Salon Eethoek Hutten 1 Aankleding Type interieur Klassiek, warm Kleur stoffering blauw Matrassen Kussens Gordijnen Water Watertank & materiaal Inhoud 100 liter Vuilwatertank & materiaal Warm water dekwaspomp Sanitair Aantal douches 1 Toiletten 2 Entertainment TV Radio/CD-speler Keuken Kooktoestel & brandstof Aantal 3 Kookbrandstof gas Koelkast & voeding Klimaatregeling CV -
Motor en elektra
Motorisatie Aantal identieke motoren 2 Start type elektrisch Hoofdmotor Type binnenboord Merk MWN Bouwjaar 1980 Vermogen 95 pk Brandstof diesel Keerkoppeling Motor 2 Type 2e motor binnenboord Merk van de 2e motor MWN Vermogen van de 2e motor 95 pk Keerkoppeling 2e motor Aandrijving Overbrenging schroefas Voortstuwing schroef Tank Brandstoftank aantal Aantal 2 Totale inhoud brandstoftank(s) 1100 liter Meetinstrumenten motor Brandstoftankmeter Toerenteller Oliedrukmeter Temperatuurmeter Boeg- en hekschroef Losse afstandsbediening Elektriciteit Accu Aantal 2 xAh per accu 100 Acculader Dynamo Omvormer Capaciteit 1600 Walstroom Walstroomkabel 12V -
Navigatie en elektronica
Basishulpmiddelen Dieptemeter Navigatieverlichting Kaarten, gidsen Roerstandaanwijzer -
Tuigage zeilen
-
Uitrusting buitenom
Anker Ankers & materiaal Anker bevestiging ketting Ankerlier hand Dekuitrusting Zwemtrap Overig Stootwillen, lijnen -
Veiligheid
Veiligheid Bilgepomp Brandblusser Reddingsvesten Gasbun met afvoer