Jeanneau Yarding
Vraagprijs:
€ 89.000
Inclusief BTW
Ijsselmonde Rotterdam
Algemene details van de Jeanneau Yarding
Afmetingen:
10.96 m x 3.93 m x 1.1 m
10.96 m x 3.93 m x 1.1 m
Bouwjaar:
1991
1991
Materiaal:
Polyester
Polyester
Motor:
2x Caterpillar 3208T 320PK
2x Caterpillar 3208T 320PK
Categorie:
Motorjacht
Motorjacht
Ligplaats:
Nederland
Nederland
Basisgegevens
| Categorie | |
| Categorie | Motorjacht |
| Tweede categorie | Speed- en sportboten |
| Merk | Jeanneau |
| Model | Yarding Yacht 36 Fly |
| Scheepsnaam | Leef! |
| Ligplaats | |
| Type | Ergens anders |
| Anders | Ijsselmonde Rotterdam |
| Land | Nederland |
| Algemeen | |
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 1991 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Korte omschrijving | Nette Jeanneau Yarding uit 1991 |
| Motorisatie kort | 2x Caterpillar 3208T 320PK |
| Afmeting | |
| Lengte | 1096 cm |
| Breedte | 393 cm |
| Diepgang | 110 cm |
| Stahoogte binnen | 195 cm |
| Doorvaarthoogte normaal | 360 cm |
| Slaapplaatsen | |
| Vast | 4 |
| Extra | 2 |
Ligplaats
Info en contact
Schepenkring Dordrecht
Baanhoekweg 1b
3313LA Dordrecht
+31(0)78-6165201
dordrecht@schepenkring.nl
Onderstaand vindt u alle specificaties van de Jeanneau Yarding.
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Romp, dek en opbouw Rompvorm knikspant Rompkleur wit Dek en opbouw kleur wit Dek en opbouw materiaal polyester Flybridge Open Kuip (OK) Besturing en driftbeperking Besturing stuurwiel Plek besturing dubbel -
Accommodatie
Ruimtes Salon Eethoek Machinekamer Hutten 2 Salon Aankleding Type interieur Modern, licht Kleur stoffering blauw Matrassen Kussens Gordijnen Water Watertank & materiaal Watersysteem druksysteem Warm water Sanitair Aantal douches 2 Toiletten 2 Elektrisch Entertainment TV Radio/CD-speler Keuken Kooktoestel & brandstof Oven Koelkast & voeding Vriezer Klimaatregeling hete lucht -
Motor en elektra
Motorisatie Aantal identieke motoren 2 Start type elektrisch Hoofdmotor Type binnenboord Merk Caterpillar Model 3208T Bouwjaar 1991 Vermogen 320 pk Urenteller Draaiuren 935 Brandstof diesel Keerkoppeling Motor 2 Type 2e motor binnenboord Merk van de 2e motor Caterpillar Model van de 2e motor 3208T Bouwjaar van de 2e motor 1991 Vermogen van de 2e motor 320 pk Urenteller op de 2e motor Draaiuren van de 2e motor 935 Brandstof voor 2e motor diesel Keerkoppeling 2e motor Aandrijving Overbrenging schroefas Voortstuwing schroef Tank Brandstoftank aantal Meetinstrumenten motor Brandstoftankmeter Toerenteller Oliedrukmeter Temperatuurmeter Boeg- en hekschroef Boegschroef elektrisch Losse afstandsbediening Elektriciteit Accu Aantal 6 xAh per accu 120 Acculader Dynamo Omvormer Walstroom Walstroomkabel Zonnepaneel Capaciteit 200 -
Navigatie en elektronica
Basishulpmiddelen Log/snelheid Dieptemeter Navigatieverlichting Kaarten, gidsen Communicatie Marifoon -
Tuigage zeilen
-
Uitrusting buitenom
Anker Ankers & materiaal Aantal 1 Anker bevestiging ketting Ankerlier elektrisch Dekuitrusting Bimini Zeerailing Zwemplatform Zwemtrap Overig Stootwillen, lijnen -
Veiligheid
Veiligheid Elektrisch Bilgepomp Zelflozende kuip