Amsterdammer
Vraagprijs:
€ 54.500
Inclusief BTW
In verkoophaven
Algemene details van de Amsterdammer
Afmetingen:
14 m x 3.2 m x 1.5 m
14 m x 3.2 m x 1.5 m
Bouwjaar:
1917
1917
Materiaal:
Staal
Staal
Motor:
Categorie:
Ex-professionele motorboot
Ex-professionele motorboot
Ligplaats:
Nederland
Nederland
Basisgegevens
| Categorie | |
| Categorie | Ex-professionele motorboot |
| Merk | Amsterdammer |
| Model | Sleepboot |
| Scheepsnaam | Marjoh |
| Ligplaats | |
| Type | In verkoophaven |
| Land | Nederland |
| Algemeen | |
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 1917 |
| Rompmateriaal | Staal |
| Afmeting | |
| Lengte | 1400 cm |
| Breedte | 320 cm |
| Diepgang | 150 cm |
| Stahoogte binnen | 200 cm |
| Doorvaarthoogte normaal | 300 cm |
| Slaapplaatsen | |
| Vast | 3 |
| Extra | 2 |
Ligplaats
Info en contact
Schepenkring Dordrecht
Baanhoekweg 1b
3313LA Dordrecht
+31(0)78-6165201
dordrecht@schepenkring.nl
Onderstaand vindt u alle specificaties van de Amsterdammer.
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Nieuw geleverd Werf Scheepswerf Het Jacht, H. Bernhard, Nieuwendam Romp, dek en opbouw Rompvorm rondspant Rompkleur zwart Dek en opbouw kleur rood Dek en opbouw materiaal staal Afmetingen en gewichten Kruiphoogte 300 cm Waterverplaatsing 22500 kg Ballast 500 kg Besturing en driftbeperking Besturing stuurwiel Opmerkingen Besturing Kabels Plek besturing binnen -
Accommodatie
Ruimtes Salon Machinekamer Aankleding Type interieur Klassiek, warm Kleur stoffering rood Matrassen Kussens Water Watertank & materiaal Inhoud 240 liter Materiaal watertank RVS Watersysteem druksysteem Sanitair Toiletten 1 Handmatig Entertainment TV Radio/CD-speler Keuken Kooktoestel & brandstof Aantal 4 Kookbrandstof gas Koelkast & voeding Inhoud Koelkast 100 liter Voeding gas + elektrisch Vriezer Inhoud Vriezer 9 liter Klimaatregeling kachel Opmerkingen Verwarming Petroleum -
Motor en elektra
Motorisatie Aantal identieke motoren 1 Start type elektrisch Hoofdmotor Type binnenboord Merk Daf Model 575 Bouwjaar 1961 Aantal cilinders 6 Vermogen 120 pk Urenteller Brandstof diesel Verbruik 5 liter/uur Merk keerkoppeling Velvet Hydraulisch Keerkoppeling Aandrijving Overbrenging schroefas Voortstuwing schroef Tank Brandstoftank aantal Aantal 3 Totale inhoud brandstoftank(s) 420 liter Meetinstrumenten motor Brandstoftankmeter Toerenteller Temperatuurmeter Elektriciteit Accu Aantal 4 xAh per accu 120 Acculader Opmerkingen Acculader C-Tec Dynamo Capaciteit 45 Generator Opmerkingen Generator Dient nog te worden aangesloten Capaciteit 6 Omvormer Capaciteit 2000 Voltmeter Walstroom Walstroomkabel 24V -
Navigatie en elektronica
Basishulpmiddelen Navigatieverlichting Communicatie Marifoon -
Tuigage zeilen
-
Uitrusting buitenom
Dekuitrusting Zwemtrap Bijboot Bijboot Merk bijboot With Vermogen bijboot 6 pk Bijboot buitenboordmotor Opmerkingen Bijboot buitenboordmotor 4takt Merk bijboot buitenboordmotor Mercury Kraan Davits Overig Stootwillen, lijnen Roeispanen, peddel -
Veiligheid