Blauwe Hand Kruiser
Onder bod
Vraagprijs:
€ 59.500
Inclusief BTW
In verkoophaven
Algemene details van de Blauwe Hand Kruiser
Afmetingen:
12.5 m x 3.65 m x 1.15 m
12.5 m x 3.65 m x 1.15 m
Bouwjaar:
1990
1990
Materiaal:
Staal
Staal
Motor:
DAF 575
DAF 575
Categorie:
Motorjacht
Motorjacht
Ligplaats:
Nederland
Nederland
Basisgegevens
| Categorie | |
| Categorie | Motorjacht |
| Merk | Blauwe Hand Kruiser |
| Model | 1250GSAK |
| Scheepsnaam | Nakupenda |
| Ligplaats | |
| Type | In verkoophaven |
| Land | Nederland |
| Algemeen | |
| Status | Onder bod |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 1990 |
| Rompmateriaal | Staal |
| Motorisatie kort | DAF 575 |
| Afmeting | |
| Lengte | 1250 cm |
| Breedte | 365 cm |
| Diepgang | 115 cm |
| Stahoogte binnen | 195 cm |
| Doorvaarthoogte normaal | 365 cm |
| Slaapplaatsen | |
| Vast | 4 |
| Extra | 2 |
Ligplaats
Info en contact
Schepenkring Dordrecht
Baanhoekweg 1b
3313LA Dordrecht
+31(0)78-6165201
dordrecht@schepenkring.nl
Onderstaand vindt u alle specificaties van de Blauwe Hand Kruiser.
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Nieuw geleverd Werf Holterman en De Vries Romp, dek en opbouw Rompvorm knikspant Rompkleur blauw Dek en opbouw kleur wit Dek en opbouw materiaal staal Achterkajuit (AK) -
Accommodatie
Ruimtes Eethoek Hutten 2 Aankleding Type interieur Klassiek, warm Kleur stoffering blauw Matrassen Kussens Gordijnen Water Watertank & materiaal Inhoud 500 liter Materiaal watertank RVS Watertankmeter Inhoud 350 liter Materiaal vuilwatertank staal Vuilwatertank & materiaal Watersysteem druksysteem Warm water Sanitair Aantal douches 1 Toiletten 1 Elektrisch Entertainment Radio/CD-speler Keuken Kooktoestel & brandstof Aantal 3 Kookbrandstof gas Koelkast & voeding Inhoud Koelkast 60 liter Voeding elektrisch Klimaatregeling hete lucht Opmerkingen Verwarming Trumatic -
Motor en elektra
Motorisatie Aantal identieke motoren 1 Start type elektrisch Hoofdmotor Type binnenboord Merk DAF Model 575 Bouwjaar 1990 Aantal cilinders 6 Vermogen 120 pk Urenteller Draaiuren 3600 Brandstof diesel Keerkoppeling Aandrijving Overbrenging schroefas Voortstuwing schroef Koeling indirect Tank Brandstoftank aantal Aantal 1 Totale inhoud brandstoftank(s) 450 liter Materiaal brandstoftank staal Meetinstrumenten motor Brandstoftankmeter Toerenteller Oliedrukmeter Temperatuurmeter Boeg- en hekschroef Boegschroef elektrisch Elektriciteit Accu Aantal 4 Acculader Capaciteit 30 Dynamo Capaciteit 35 Omvormer Walstroom Walstroomkabel 12V 24V 220V -
Navigatie en elektronica
Basishulpmiddelen Dieptemeter Merk dieptemeter Navico Navigatieverlichting Roerstandaanwijzer -
Tuigage zeilen
-
Uitrusting buitenom
Anker Ankers & materiaal Aantal 1 Materiaal ankers gegalvaniseerd Anker bevestiging ketting Ankerlier hand Dekuitrusting Bimini Zeerailing Zwemplatform Zwemtrap Preek- en hekstoel(en) Bijboot Davits Overig Stootwillen, lijnen -
Veiligheid
Veiligheid Gasbun met afvoer