Skagerrak 720
Vraagprijs:
€ 35.000
Inclusief BTW
Algemene details van de Skagerrak 720
7.5 m x 2.75 m x 1 m
2008
Polyester
Mitusbishi M.4.17 Diesel 42pk
Motorjacht
Nederland
| Omschrijving boot | Ben je op zoek naar een degelijke en goed onderhouden motorboot? Deze Skagerrak 720 is een robuuste en zeewaardige boot met verrassend veel ruimte. Met vier comfortabele slaapplaatsen en een betrouwbare Mitsubishi M.4.17 dieselmotor is dit schip ideaal voor weekendtochten of langere vakanties op het water. Dankzij het regelmatige onderhoud verkeert de boot in nette staat en is hij direct vaarklaar. Een perfecte combinatie van comfort, veiligheid en vaareigenschappen! |
| Categorie | |
| Categorie | Motorjacht |
| Merk | Skagerrak |
| Model | 720 |
| Scheepsnaam | - |
| Ligplaats | |
| Type | In verkoophaven |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 51.81207600 |
| Lengtegraad | 4.72395710 |
| Algemeen | |
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 2008 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Korte omschrijving | Goed onderhouden Skagerrak 720 met Mitsubishi Diesel |
| Motorisatie kort | Mitusbishi M.4.17 Diesel 42pk |
| Website makelaar | https://www.schepenkring.nl |
| Afmeting | |
| Lengte | 750 cm |
| Breedte | 275 cm |
| Diepgang | 100 cm |
| Doorvaarthoogte normaal | 240 cm |
| Slaapplaatsen | |
| Vast | 2 |
| Extra | 2 |
Ligplaats
Over de Skagerrak 720
Ben je op zoek naar een degelijke en goed onderhouden motorboot? Deze Skagerrak 720 is een robuuste en zeewaardige boot met verrassend veel ruimte. Met vier comfortabele slaapplaatsen en een betrouwbare Mitsubishi M.4.17 dieselmotor is dit schip ideaal voor weekendtochten of langere vakanties op het water. Dankzij het regelmatige onderhoud verkeert de boot in nette staat en is hij direct vaarklaar. Een perfecte combinatie van comfort, veiligheid en vaareigenschappen!
Info en contact
Schepenkring Dordrecht
Baanhoekweg 1b
3313LA Dordrecht
+31(0)78-6165201
dordrecht@schepenkring.nl
Onderstaand vindt u alle specificaties van de Skagerrak 720.
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Nieuw geleverd Ontwerper Skagerrak Romp, dek en opbouw Rompvorm rondspant Rompkleur wit Dek en opbouw kleur wit Dek en opbouw materiaal polyester Kuip achterkuip Open Kuip (OK) Ramen Aluminium ramen met gehard glas Besturing en driftbeperking Besturing stuurwiel Plek besturing buiten Roer enkel -
Accommodatie
Ruimtes Salon Eethoek Machinekamer Salon Indeling en verblijfsruimtes Twee verblijfsruimtes Aankleding Type interieur Modern, houtlook Kleur stoffering wit Matrassen Kussens Gordijnen Water Watertank & materiaal Inhoud 120 liter Watertankmeter Inhoud 120 liter Materiaal vuilwatertank RVS Vuilwatertank & materiaal Vuilwatertank afvoerpomp Sanitair Toiletten 1 Handmatig Entertainment TV Radio/CD-speler Keuken Kooktoestel & brandstof Opmerkingen Kooktoestel & brandstof 2-pits kooktoestel op spiritus Aantal 2 Kookbrandstof spiritus Koelkast & voeding Opmerkingen Koelkast & voeding Neuwe koelkast van 2025 Inhoud Koelkast 65 liter Voeding elektrisch -
Motor en elektra
Motorisatie Aantal identieke motoren 1 Start type elektrisch Hoofdmotor Type binnenboord Merk Vetus Mitsubishi Opmerkingen Merk Vetus Mitsubishi M4.17 Model M4.17 Bouwjaar 2008 Aantal cilinders 4 Vermogen 42 pk Urenteller Draaiuren 2021 Brandstof diesel Merk keerkoppeling Hydr Hurth Keerkoppeling Aandrijving Overbrenging schroefas Voortstuwing schroef Tank Brandstoftank aantal Opmerkingen Brandstoftank aantal 120 liter RVS brandstof tank Aantal 1 Totale inhoud brandstoftank(s) 120 liter Materiaal brandstoftank RVS Meetinstrumenten motor Brandstoftankmeter Toerenteller Oliedrukmeter Temperatuurmeter Boeg- en hekschroef Boegschroef elektrisch Elektriciteit Accu Opmerkingen Accu 2x 100 Ah 1x 8Ah Aantal 3 Acculader Dynamo Omvormer Walstroom Walstroomkabel 12V -
Navigatie en elektronica
Basishulpmiddelen Kompas Dieptemeter Kaarten, gidsen Roerstandaanwijzer Communicatie Marifoon -
Tuigage zeilen
-
Uitrusting buitenom
Anker Ankers & materiaal Aantal 2 Dekuitrusting Buiskap Opmerkingen Buiskap Nieuwe kuiptent van 2024 Kuiptent Buitenkussens Dekzeil(en) Opmerkingen Dekzeil(en) Winterzeil aanwezig Zwemplatform Overig Stootwillen, lijnen Kuiptafel -
Veiligheid
Veiligheid Reddingsboei Bilgepomp Brandblusser Reddingsvesten Aantal 5