Makma Admiraalsloep
Vraagprijs:
€ 27.450
Inclusief BTW
Algemene details van de Makma Admiraalsloep
6.75 m x 2.55 m x 0.48 m
2000
Polyester
Yanmar 27pk Diesel
Sloep
Nederland
| Omschrijving boot | Deze stijlvolle Makma Admiraalsloep combineert klassiek design met moderne betrouwbaarheid. Uitgerust met een krachtige en stille Yanmar 27pk dieselmotor is dit de ideale sloep voor ontspannen tochten op binnenwateren en grachten. Comfort, kwaliteit en vaargenot komen hier perfect samen. |
| Categorie | |
| Categorie | Sloep |
| Merk | Makma |
| Model | Admiraalsloep |
| Scheepsnaam | - |
| Ligplaats | |
| Type | In verkoophaven |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 51.81207600 |
| Lengtegraad | 4.72395710 |
| Algemeen | |
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 2000 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Korte omschrijving | Nette Makma Admiraalsloep met Yanmar diesel |
| Motorisatie kort | Yanmar 27pk Diesel |
| Website makelaar | https://www.schepenkring.nl |
| Afmeting | |
| Lengte | 675 cm |
| Breedte | 255 cm |
| Diepgang | 48 cm |
Ligplaats
Over de Makma Admiraalsloep
Deze stijlvolle Makma Admiraalsloep combineert klassiek design met moderne betrouwbaarheid. Uitgerust met een krachtige en stille Yanmar 27pk dieselmotor is dit de ideale sloep voor ontspannen tochten op binnenwateren en grachten. Comfort, kwaliteit en vaargenot komen hier perfect samen.
Info en contact
Schepenkring Dordrecht
Baanhoekweg 1b
3313LA Dordrecht
+31(0)78-6165201
dordrecht@schepenkring.nl
Onderstaand vindt u alle specificaties van de Makma Admiraalsloep.
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Nieuw geleverd Ontwerper Makma Romp, dek en opbouw Rompkleur wit Dek en opbouw kleur wit Opmerkingen Dek en opbouw materiaal Antislip Besturing en driftbeperking Besturing stuurwiel Plek besturing buiten Roer enkel -
Accommodatie
Aankleding Type interieur Modern, houtlook Kleur stoffering rood Kussens Entertainment Radio/CD-speler Opmerkingen Radio/CD-speler Pioneer -
Motor en elektra
Motorisatie Aantal identieke motoren 1 Start type elektrisch Hoofdmotor Merk Yanmar Bouwjaar 2000 Vermogen 27 pk Brandstof diesel Aandrijving Overbrenging schroefas Voortstuwing schroef Tank Brandstoftank aantal Meetinstrumenten motor Brandstoftankmeter Toerenteller Oliedrukmeter Temperatuurmeter -
Navigatie en elektronica
-
Tuigage zeilen
-
Uitrusting buitenom
Dekuitrusting Buiskap Buitenkussens Overig Stootwillen, lijnen -
Veiligheid
Veiligheid Elektrisch Bilgepomp