Altena 11.50AK
Vraagprijs:
€ 38.500
Inclusief BTW
Algemene details van de Altena 11.50AK
11.5 m x 3.5 m x 1 m
1981
Staal
DAF615 diesel 120pk
Motorjacht
Nederland
| Omschrijving boot | Nu in de verkoop, deze ruime en degelijke Altena 11.50 AK, uitgerust met een krachtige DAF 615 dieselmotor (120 pk). De boot beschikt over twee vaste slaapplaatsen en vier extra slaapplaatsen, ideaal voor langere tochten met familie of vrienden. Een comfortabele en betrouwbare motorboot, klaar voor nieuw vaarplezier. |
| Categorie | |
| Categorie | Motorjacht |
| Merk | Altena |
| Model | 11.50AK |
| Scheepsnaam | - |
| Ligplaats | |
| Type | In verkoophaven |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 51.81207600 |
| Lengtegraad | 4.72395710 |
| Algemeen | |
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 1981 |
| Rompmateriaal | Staal |
| Accountmanager | Jari van Geenen |
| Korte omschrijving | Nette Altena 11.50AK met DAF615 diesel |
| Motorisatie kort | DAF615 diesel 120pk |
| Website makelaar | https://www.schepenkring.nl |
| Afmeting | |
| Lengte | 1150 cm |
| Breedte | 350 cm |
| Diepgang | 100 cm |
| Stahoogte binnen | 185 cm |
| Doorvaarthoogte normaal | 375 cm |
| Slaapplaatsen | |
| Vast | 2 |
| Extra | 4 |
Ligplaats
Over de Altena 11.50AK
Nu in de verkoop, deze ruime en degelijke Altena 11.50 AK, uitgerust met een krachtige DAF 615 dieselmotor (120 pk). De boot beschikt over twee vaste slaapplaatsen en vier extra slaapplaatsen, ideaal voor langere tochten met familie of vrienden. Een comfortabele en betrouwbare motorboot, klaar voor nieuw vaarplezier.
Info en contact
Schepenkring Dordrecht
Baanhoekweg 1b
3313LA Dordrecht
+31(0)78-6165201
dordrecht@schepenkring.nl
Onderstaand vindt u alle specificaties van de Altena 11.50AK.
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Nieuw geleverd Werf Altena Jachtbouw Romp, dek en opbouw Rompvorm knikspant Rompkleur wit Dek en opbouw kleur wit Dek en opbouw materiaal staal Kuip achterkuip Achterkajuit (AK) Ramen Aluminium Afmetingen en gewichten Kruiphoogte 250 cm Lengte waterlijn 1080 cm Waterverplaatsing 10 ton Besturing en driftbeperking Besturing stuurwiel Opmerkingen Besturing Hydraulisch Plek besturing buiten Roer enkel Kiel/zwaard vaste kiel -
Accommodatie
Ruimtes Eethoek Hutten 3 Salon Aankleding Type interieur Klassiek, warm Kleur stoffering blauw Matrassen Kussens Gordijnen Water Watertank & materiaal Inhoud 120 liter Materiaal watertank kunststof Inhoud 120 liter Vuilwatertank & materiaal Opmerkingen Vuilwatertank & materiaal Niet aangesloten Watersysteem druksysteem dekwaspomp Sanitair Toiletten 1 Handmatig Entertainment Radio/CD-speler Keuken Kooktoestel & brandstof Aantal 4 Kookbrandstof gas Koelkast & voeding Opmerkingen Koelkast & voeding 24v Inhoud Koelkast 100 liter Voeding elektrisch Klimaatregeling hete lucht Opmerkingen Verwarming Webasto -
Motor en elektra
Motorisatie Aantal identieke motoren 1 Start type elektrisch Hoofdmotor Type binnenboord Merk DAF Model 615 Opmerkingen Bouwjaar Revisie 2013 Aantal cilinders 6 Vermogen 120 pk Urenteller Brandstof diesel Merk keerkoppeling Paragon Keerkoppeling Aandrijving Overbrenging schroefas Voortstuwing schroef Tank Brandstoftank aantal Aantal 1 Totale inhoud brandstoftank(s) 750 liter Meetinstrumenten motor Toerenteller Oliedrukmeter Temperatuurmeter Boeg- en hekschroef Boegschroef elektrisch Elektriciteit Accu Opmerkingen Accu 2x 200Amp 2x 230Amp Aantal 4 Acculader Dynamo Omvormer Opmerkingen Omvormer van 2025 Capaciteit 2500 Voltmeter Walstroom Walstroomkabel Zonnepaneel Opmerkingen Zonnepaneel van 2024 Capaciteit 430 12V 24V 220V -
Navigatie en elektronica
Basishulpmiddelen Navigatieverlichting Roerstandaanwijzer -
Tuigage zeilen
-
Uitrusting buitenom
Anker Ankers & materiaal Aantal 1 Materiaal ankers RVS Anker bevestiging ketting Ankerlier elektrisch Hekanker Dekuitrusting Buiskap Kuiptent Zeerailing Zwemtrap Bijboot Davits Overig Stootwillen, lijnen -
Veiligheid
Veiligheid Elektrisch Bilgepomp Brandblusser Gasbun met afvoer