Ten Broeke Kruiser 820 OK
Vraagprijs:
€ 12.450
Inclusief BTW
Algemene details van de Ten Broeke Kruiser 820 OK
8.2 m x 2.8 m x 1 m
1975
Staal
Mitsubishi S4L2 42pk diesel 2017
Motorjacht
Nederland
| Omschrijving boot | Zeer nette Ten Broeke Kruiser 820 OK – Uitgerust met een betrouwbare Mitsubishi dieselmotor van 42 pk (bouwjaar 2017) en een handige boegschroef voor optimaal manoeuvreren. De boot is goed onderhouden en voorzien van een zomerkap uit 2022 én een nieuwe kachel uit 2024, wat zorgt voor comfort in elk seizoen. Klaar voor vele zorgeloze vaaruren! Facturen en documentatie is aanwezig. In 2024 is het schip geschilderd en is ook het onderwaterschip behandeld. |
| Categorie | |
| Categorie | Motorjacht |
| Merk | Ten Broeke |
| Model | 820 OK |
| Scheepsnaam | - |
| Ligplaats | |
| Type | In verkoophaven |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 51.81207600 |
| Lengtegraad | 4.72395710 |
| Algemeen | |
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 1975 |
| Rompmateriaal | Staal |
| Accountmanager | Jari van Geenen |
| Korte omschrijving | Goed onderhouden Ten Broeke Kruiser 820 OK |
| Motorisatie kort | Mitsubishi S4L2 42pk diesel 2017 |
| Website makelaar | https://www.schepenkring.nl |
| Afmeting | |
| Lengte | 820 cm |
| Breedte | 280 cm |
| Diepgang | 100 cm |
| Stahoogte binnen | 190 cm |
| Doorvaarthoogte normaal | 222 cm |
| Slaapplaatsen | |
| Vast | 2 |
| Extra | 2 |
Ligplaats
Over de Ten Broeke Kruiser 820 OK
Zeer nette Ten Broeke Kruiser 820 OK – Uitgerust met een betrouwbare Mitsubishi dieselmotor van 42 pk (bouwjaar 2017) en een handige boegschroef voor optimaal manoeuvreren. De boot is goed onderhouden en voorzien van een zomerkap uit 2022 én een nieuwe kachel uit 2024, wat zorgt voor comfort in elk seizoen. Klaar voor vele zorgeloze vaaruren! Facturen en documentatie is aanwezig.
In 2024 is het schip geschilderd en is ook het onderwaterschip behandeld.
Info en contact
Schepenkring Dordrecht
Baanhoekweg 1b
3313LA Dordrecht
+31(0)78-6165201
dordrecht@schepenkring.nl
Onderstaand vindt u alle specificaties van de Ten Broeke Kruiser 820 OK.
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Romp, dek en opbouw Rompvorm knikspant Rompkleur wit Dek en opbouw kleur wit Dek en opbouw materiaal staal Open Kuip (OK) Ramen Aluminium Besturing en driftbeperking Besturing stuurwiel Plek besturing binnen Roer enkel -
Accommodatie
Ruimtes Salon Eethoek Machinekamer Salon Aankleding Type interieur Klassiek, warm Kleur stoffering groen Matrassen Kussens Gordijnen Water Watertank & materiaal Inhoud 80 liter Materiaal watertank RVS Watersysteem druksysteem Sanitair Toiletten 1 Opmerkingen Toiletten Jabsco 2024 Handmatig Keuken Kooktoestel & brandstof Aantal 3 Kookbrandstof gas Klimaatregeling Verwarming 1 hete lucht Opmerkingen Verwarming Planar diesel kachel uit 2024 -
Motor en elektra
Motorisatie Aantal identieke motoren 1 Start type elektrisch Hoofdmotor Type binnenboord Merk Mitsubishi Model S4L2 Bouwjaar 2017 Aantal cilinders 4 Vermogen 42 pk Urenteller Draaiuren 555 Brandstof diesel Keerkoppeling Aandrijving Overbrenging schroefas Voortstuwing schroef Koeling indirect Tank Brandstoftank aantal Totale inhoud brandstoftank(s) 145 pk Meetinstrumenten motor Brandstoftankmeter Toerenteller Oliedrukmeter Temperatuurmeter Boeg- en hekschroef Boegschroef elektrisch Opmerkingen Boegschroef 12v Craftsman van 2017 Elektriciteit Accu Aantal 2 xAh per accu 180 Acculader Opmerkingen Acculader Victron IP65 uit 2021 Capaciteit 15 Omvormer Opmerkingen Omvormer 2017 Capaciteit 375 Voltmeter Walstroom Walstroomkabel 12V -
Navigatie en elektronica
-
Tuigage zeilen
-
Uitrusting buitenom
Anker Ankers & materiaal Aantal 1 Dekuitrusting Kuiptent Zwemtrap Overig Stootwillen, lijnen -
Veiligheid