Beenhakker Kotter
Verkocht
Algemene details van de Beenhakker Kotter
8.8 m x 2.8 m x 0.8 m
1978
Staal
Mitsubishi S462 42pk diesel 2022
Motorjacht
Nederland
| Omschrijving boot | De Beenhakker 880OK is een degelijke, goed onderhouden motorboot die de afgelopen jaren volledig is gemoderniseerd. In 2022 kreeg het schip een nieuwe motor, in 2023 werden alle ramen vervangen door stijlvolle aluminium exemplaren, en in 2025 is een krachtige Craftsman-boegschroef geplaatst en groot onderhoud uitgevoerd door Drinkwaard — klaar voor zorgeloze vaart met hedendaags comfort en betrouwbaarheid. |
| Categorie | |
| Categorie | Motorjacht |
| Merk | Beenhakker |
| Model | 880 OK |
| Scheepsnaam | - |
| Ligplaats | |
| Type | In verkoophaven |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 51.81207600 |
| Lengtegraad | 4.72395710 |
| Algemeen | |
| Status | Verkocht |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 1978 |
| Rompmateriaal | Staal |
| Accountmanager | Jari van Geenen |
| Korte omschrijving | Nette Beenhakker Kotter uit 1978 met nieuwe motor, ramen en boegschroef van 2025 |
| Motorisatie kort | Mitsubishi S462 42pk diesel 2022 |
| Website makelaar | https://www.schepenkring.nl |
| Afmeting | |
| Lengte | 880 cm |
| Breedte | 280 cm |
| Diepgang | 80 cm |
| Stahoogte binnen | 195 cm |
| Doorvaarthoogte normaal | 225 cm |
| Slaapplaatsen | |
| Vast | 2 |
Ligplaats
Over de Beenhakker Kotter
De Beenhakker 880OK is een degelijke, goed onderhouden motorboot die de afgelopen jaren volledig is gemoderniseerd. In 2022 kreeg het schip een nieuwe motor, in 2023 werden alle ramen vervangen door stijlvolle aluminium exemplaren, en in 2025 is een krachtige Craftsman-boegschroef geplaatst en groot onderhoud uitgevoerd door Drinkwaard — klaar voor zorgeloze vaart met hedendaags comfort en betrouwbaarheid.
Info en contact
Schepenkring Dordrecht
Baanhoekweg 1b
3313LA Dordrecht
+31(0)78-6165201
dordrecht@schepenkring.nl
Onderstaand vindt u alle specificaties van de Beenhakker Kotter.
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Nieuw geleverd Werf Beenhakker Kinderdijk Romp, dek en opbouw Rompkleur blauw Dek en opbouw kleur wit Dek en opbouw materiaal staal Kuip achterkuip Open Kuip (OK) Ramen Aluminium ramen enkel glas 2023 Hora Besturing en driftbeperking Besturing stuurwiel Plek besturing binnen Roer enkel -
Accommodatie
Ruimtes Salon Eethoek Machinekamer Salon Aankleding Type interieur Modern, houtlook Matrassen Kussens Gordijnen Water Watertank & materiaal Inhoud 150 liter Materiaal watertank staal Watersysteem druksysteem Sanitair Toiletten 1 Entertainment TV Radio/CD-speler Keuken Kooktoestel & brandstof Aantal 3 Kookbrandstof gas Koelkast & voeding Inhoud Koelkast 110 liter Voeding elektrisch Vriezer Inhoud Vriezer 10 liter -
Motor en elektra
Motorisatie Aantal identieke motoren 1 Hoofdmotor Type binnenboord Merk Mitsubishi Model S4L2 Bouwjaar 2022 Aantal cilinders 4 Vermogen 42 pk Urenteller Draaiuren 341 Brandstof diesel Keerkoppeling Aandrijving Overbrenging schroefas Voortstuwing schroef Tank Brandstoftank aantal Aantal 1 Totale inhoud brandstoftank(s) 350 liter Materiaal brandstoftank staal Meetinstrumenten motor Brandstoftankmeter Toerenteller Oliedrukmeter Temperatuurmeter Boeg- en hekschroef Boegschroef elektrisch Opmerkingen Boegschroef Craftsman 2025 Elektriciteit Accu Acculader Dynamo Omvormer Voltmeter Walstroom Walstroomkabel Zonnepaneel Verbruiksmonitor -
Navigatie en elektronica
Basishulpmiddelen Log/snelheid Navigatieverlichting Moderne elektronica GPS Kaartplotter -
Tuigage zeilen
-
Uitrusting buitenom
Anker Ankers & materiaal Dekuitrusting Buiskap Kuiptent -
Veiligheid