Bijlsma 930AK
Verkocht
Algemene details van de Bijlsma 930AK
9.3 m x 3.1 m x m
1980
Staal
Mitsubishi 50pk diesel 570 draaiuren
Motorjacht
Nederland
| Omschrijving boot | Zeer verzorgde Bijlsma 930AK met krachtige 50 pk Mitsubishi-diesel (slechts 570 uur), Vetus boegschroef, hete-luchtverwarming en zonnepaneel. In 2025 volledig opnieuw geschilderd en voorzien van nieuwe antifouling en anodes—een vaarklare en uitstekend onderhouden kruiser in topconditie. |
| Categorie | |
| Categorie | Motorjacht |
| Merk | Bijlsma |
| Model | 930AK |
| Scheepsnaam | - |
| Ligplaats | |
| Type | In verkoophaven |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 51.81207600 |
| Lengtegraad | 4.72395710 |
| Algemeen | |
| Status | Verkocht |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 1980 |
| Rompmateriaal | Staal |
| Accountmanager | Jari van Geenen |
| Korte omschrijving | Zeer nette Bijlsma 930AK met krachtige 50 pk Mitsubishi-dieselmotor en slechts 570 draaiuren en boegschroef. |
| Motorisatie kort | Mitsubishi 50pk diesel 570 draaiuren |
| Website makelaar | https://www.schepenkring.nl |
| Afmeting | |
| Lengte | 930 cm |
| Breedte | 310 cm |
| Diepgang | 100 cm |
| Stahoogte binnen | 190 cm |
| Slaapplaatsen | |
| Vast | 2 |
| Extra | 2 |
Ligplaats
Over de Bijlsma 930AK
Zeer verzorgde Bijlsma 930AK met krachtige 50 pk Mitsubishi-diesel (slechts 570 uur), Vetus boegschroef, hete-luchtverwarming en zonnepaneel. In 2025 volledig opnieuw geschilderd en voorzien van nieuwe antifouling en anodes—een vaarklare en uitstekend onderhouden kruiser in topconditie.
Info en contact
Schepenkring Dordrecht
Baanhoekweg 1b
3313LA Dordrecht
+31(0)78-6165201
dordrecht@schepenkring.nl
Onderstaand vindt u alle specificaties van de Bijlsma 930AK.
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Nieuw geleverd Ontwerper Bijlsma Romp, dek en opbouw Rompkleur blauw Dek en opbouw kleur blauw Dek en opbouw materiaal staal Achterkajuit (AK) Ramen Aluminium Besturing en driftbeperking Besturing stuurwiel Plek besturing dubbel Roer enkel Kiel/zwaard 0 -
Accommodatie
Ruimtes Salon Eethoek Machinekamer Hutten 1 Salon Aankleding Type interieur Klassiek, warm Kleur stoffering grijs Matrassen Kussens Gordijnen Water Watertank & materiaal Inhoud 200 liter Materiaal watertank RVS Watertankmeter Watersysteem 0 Sanitair Toiletten 1 Handmatig Keuken Kooktoestel & brandstof Aantal 3 Kookbrandstof gas Koelkast & voeding Voeding elektrisch Klimaatregeling hete lucht -
Motor en elektra
Motorisatie Aantal identieke motoren 1 Start type elektrisch Hoofdmotor Type binnenboord Merk Mitsubishi Model 50pk Vermogen 50 pk Urenteller Draaiuren 570 Brandstof diesel Keerkoppeling Aandrijving Overbrenging schroefas Voortstuwing schroef Tank Brandstoftank aantal Aantal 1 Totale inhoud brandstoftank(s) 180 liter Meetinstrumenten motor Brandstoftankmeter Toerenteller Oliedrukmeter Temperatuurmeter Boeg- en hekschroef Boegschroef elektrisch Opmerkingen Boegschroef 2x afstandsbediening Losse afstandsbediening Elektriciteit Accu Walstroom Walstroomkabel Zonnepaneel -
Navigatie en elektronica
Basishulpmiddelen Navigatieverlichting -
Tuigage zeilen
-
Uitrusting buitenom
Anker Ankers & materiaal Dekuitrusting Bimini Opmerkingen Bimini Nieuw Zeerailing Zwemplatform Zwemtrap Overig Stootwillen, lijnen -
Veiligheid