Kruiskamp Bakdekker 1400
Vraagprijs:
€ 249.500
Inclusief BTW
Algemene details van de Kruiskamp Bakdekker 1400
14 m x 4.2 m x m
2005
Staal
Perkins Sabre 135pk 6 cilinder diesel
Motorjacht
Nederland
| Omschrijving boot | In topstaat verkerende Kruiskamp Bakdekker 1400 uit 2005. De boot is voorzien van een 135pk sterke Perkins Sabre 6 cilinder diesel motor. De gehele boot (inclusief kuip) is voorzien van centrale verwarming en dubbel glas waardoor deze uitermate geschikt is voor permanente bewoning. Er is een groot 2 persoonsbed in de voorkajuit en de dinette is eventueel om te bouwen naar nog een bed. Verder is de boot van alle gemakken voorzien (wasmachine, aparte koelkast en vriezer, veel opbergruimte, ruime keuken en eethoek) |
| Categorie | |
| Categorie | Motorjacht |
| Merk | Kruiskamp |
| Model | Bakdekker 1400 |
| Scheepsnaam | - |
| Ligplaats | |
| Type | Ergens anders |
| Anders | Jachthaven Alblasserdam |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 51.86119930 |
| Lengtegraad | 4.65667855 |
| Algemeen | |
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 2005 |
| Rompmateriaal | Staal |
| Accountmanager | Jari van Geenen |
| Korte omschrijving | Mooi afgewerkte Bakdekker, uitermate geschikt voor permanente bewoning of lange vakanties. Voorzien van Perkins Sabre 135pk 6 cilinder diesel. |
| Motorisatie kort | Perkins Sabre 135pk 6 cilinder diesel |
| Website makelaar | https://www.schepenkring.nl |
| Afmeting | |
| Lengte | 1400 cm |
| Breedte | 420 cm |
| Diepgang | 120 cm |
| Stahoogte binnen | 200 cm |
| Doorvaarthoogte normaal | 295 cm |
| Slaapplaatsen | |
| Vast | 2 |
| Extra | 2 |
Ligplaats
Over de Kruiskamp Bakdekker 1400
In topstaat verkerende Kruiskamp Bakdekker 1400 uit 2005. De boot is voorzien van een 135pk sterke Perkins Sabre 6 cilinder diesel motor.
De gehele boot (inclusief kuip) is voorzien van centrale verwarming en dubbel glas waardoor deze uitermate geschikt is voor permanente bewoning.
Er is een groot 2 persoonsbed in de voorkajuit en de dinette is eventueel om te bouwen naar nog een bed.
Verder is de boot van alle gemakken voorzien (wasmachine, aparte koelkast en vriezer, veel opbergruimte, ruime keuken en eethoek)
Info en contact
Schepenkring Dordrecht
Baanhoekweg 1b
3313LA Dordrecht
+31(0)78-6165201
dordrecht@schepenkring.nl
Onderstaand vindt u alle specificaties van de Kruiskamp Bakdekker 1400.
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Nieuw geleverd Werf Kruiskamp Almelo Bouwnummer B1491 CE C Opmerkingen CE Max 12 personen Max 1050kg Romp, dek en opbouw Rompvorm knikspant Rompkleur beige Dek en opbouw kleur beige Dek en opbouw materiaal staal Kuip achterkuip Open Kuip (OK) Ramen Aluminum dubbel glas Afmetingen en gewichten Kruiphoogte 295 cm Waterverplaatsing 20000 cm Besturing en driftbeperking Besturing stuurwiel Opmerkingen Besturing Binnen in de kuip Plek besturing binnen Roer 0 Kiel/zwaard 0 -
Accommodatie
Ruimtes Salon Eethoek Machinekamer Hutten 1 Salon Indeling en verblijfsruimtes Voorkajuit met 2 persoonsbed.Zithoek met open keuken.badkamer met apart toilet en douche.Grote open kuip. Aankleding Type interieur Modern, houtlook Kleur stoffering blauw Matrassen Kussens Gordijnen Opmerkingen Gordijnen wit Water Watertank & materiaal Inhoud 1000 liter Watertankmeter Opmerkingen Watertankmeter peilglas Materiaal vuilwatertank RVS Vuilwatertank & materiaal Vuilwatertankmeter Vuilwatertank afvoerpomp Watersysteem druksysteem Opmerkingen Watersysteem hydrofoor Warm water Opmerkingen Warm water boiler dekwaspomp Sanitair Aantal douches 1 Toiletten 1 Elektrisch Entertainment TV Radio/CD-speler Keuken Kooktoestel & brandstof Opmerkingen Kooktoestel & brandstof keramisch Aantal 3 Kookbrandstof elektrisch Oven Opmerkingen Oven combi oven Aantal 1 Magnetron Opmerkingen Magnetron combi oven Aantal 1 Koelkast & voeding Voeding elektrisch Vriezer Opmerkingen Vriezer in kuip onder luik Klimaatregeling CV Opmerkingen Verwarming Kabola -
Motor en elektra
Motorisatie Aantal identieke motoren 1 Start type elektrisch Hoofdmotor Type binnenboord Merk Perkins Sabre Model YA 30421 Serienummer 14840945m Bouwjaar 2005 Aantal cilinders 6 Vermogen 135 pk Urenteller Draaiuren 3000 Brandstof diesel Verbruik 4 liter/uur Merk keerkoppeling ZF Hurth Keerkoppeling Aandrijving Overbrenging schroefas Voortstuwing schroef Opmerkingen Koeling Interkoeling Tank Brandstoftank aantal Opmerkingen Brandstoftank aantal RVS Aantal 1 Totale inhoud brandstoftank(s) 1100 liter Materiaal brandstoftank RVS Prestaties Max snelheid 20 km/h Kruissnelheid 11 km/h Meetinstrumenten motor Brandstoftankmeter Toerenteller Oliedrukmeter Temperatuurmeter Boeg- en hekschroef Boegschroef elektrisch Elektriciteit Accu Opmerkingen Accu gelaccu's Aantal 5 Acculader Opmerkingen Acculader Mastervolt Dynamo Generator Capaciteit 7 Merk generator Northern Lights Omvormer Voltmeter Walstroom Walstroomkabel Zonnepaneel Opmerkingen Zonnepaneel Victron Capaciteit 410 -
Navigatie en elektronica
Basishulpmiddelen Log/snelheid Dieptemeter Navigatieverlichting Kaarten, gidsen Roerstandaanwijzer Moderne elektronica Autopilot Bochtaanwijzer AIS Communicatie Marifoon -
Tuigage zeilen
-
Uitrusting buitenom
Anker Ankers & materiaal Aantal 1 Anker bevestiging ketting Ankerlier elektrisch Dekuitrusting Kuiptent Buitenkussens Zeerailing Opmerkingen Zeerailing RVS Zwemtrap Overig Stootwillen, lijnen -
Veiligheid
Veiligheid Reddingsboei Elektrisch Bilgepomp Brandblusser Reddingsvesten Zelflozende kuip