Rietaak
Onder bod
Vraagprijs:
€ 24.900
Inclusief BTW
WSV Sliedrecht
Algemene details van de Rietaak
Afmetingen:
11.35 m x 2.95 m x m
11.35 m x 2.95 m x m
Bouwjaar:
1910
1910
Materiaal:
Staal
Staal
Motor:
Mitsubishi S4Q 50pk diesel
Mitsubishi S4Q 50pk diesel
Categorie:
Motorjacht
Motorjacht
Ligplaats:
Nederland
Nederland
Basisgegevens
| Categorie | |
| Categorie | Motorjacht |
| Tweede categorie | Plat- en rondbodem, ex-beroeps zeilend |
| Merk | Rietaak |
| Model | 1135 |
| Scheepsnaam | - |
| Ligplaats | |
| Type | Ergens anders |
| Anders | WSV Sliedrecht |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 51.82017309 |
| Lengtegraad | 4.76911922 |
| Algemeen | |
| Status | Onder bod |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 1910 |
| Rompmateriaal | Staal |
| Accountmanager | Jari van Geenen |
| Korte omschrijving | Rietaak uit 1910 met Mitsubishi S4q uit 2005 met 50pk |
| Motorisatie kort | Mitsubishi S4Q 50pk diesel |
| Website makelaar | https://www.schepenkring.nl |
| Afmeting | |
| Lengte | 1135 cm |
| Breedte | 295 cm |
| Diepgang | 65 cm |
| Stahoogte binnen | 175 cm |
| Doorvaarthoogte normaal | 245 cm |
| Slaapplaatsen | |
| Vast | 4 |
Ligplaats
Info en contact
Schepenkring Dordrecht
Baanhoekweg 1b
3313LA Dordrecht
+31(0)78-6165201
dordrecht@schepenkring.nl
Onderstaand vindt u alle specificaties van de Rietaak .
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Romp, dek en opbouw Rompkleur groen Dek en opbouw kleur geel Dek en opbouw materiaal staal Kuip achterkuip Ramen Aluminium Afmetingen en gewichten Kruiphoogte 245 cm Waterverplaatsing 8300 kg Besturing en driftbeperking Besturing stuurwiel Plek besturing binnen Roer 0 Kiel/zwaard 0 -
Accommodatie
Ruimtes Salon Machinekamer Hutten 1 Opmerkingen Slaapplaatsen 2x stapelbed Aankleding Type interieur Klassiek, warm Kleur stoffering rood Matrassen Kussens Gordijnen Water Watertank & materiaal Inhoud 300 liter Materiaal watertank RVS Watersysteem 0 Sanitair Handmatig Keuken Kooktoestel & brandstof Aantal 3 Kookbrandstof gas Koelkast & voeding Opmerkingen Koelkast & voeding Weaso 12 Volt Inhoud Koelkast 110 liter Vriezer Opmerkingen Vriezer in koelkast Klimaatregeling kachel -
Motor en elektra
Motorisatie Aantal identieke motoren 1 Start type elektrisch Hoofdmotor Type binnenboord Merk Mitsubishi Model S4Q Bouwjaar 2005 Aantal cilinders 4 Vermogen 50 pk Urenteller Draaiuren 3024 Brandstof diesel Verbruik 3 pk Merk keerkoppeling Hurth ZF25M Keerkoppeling Aandrijving Overbrenging schroefas Voortstuwing schroef Opmerkingen Koeling Kielkoeling Tank Brandstoftank aantal Aantal 1 Totale inhoud brandstoftank(s) 300 pk Materiaal brandstoftank staal Prestaties Max snelheid 10 km/h Meetinstrumenten motor Toerenteller Oliedrukmeter Temperatuurmeter Boeg- en hekschroef Boegschroef elektrisch Opmerkingen Boegschroef Kalkman 1995 Elektriciteit Accu Aantal 3 xAh per accu 220 Acculader Opmerkingen Acculader CTEK Capaciteit 25 Dynamo Capaciteit 50 Generator Merk generator Yamaha Omvormer Opmerkingen Omvormer Mastervolt Capaciteit 300 Walstroomkabel Zonnepaneel Opmerkingen Zonnepaneel 2x Capaciteit 240 -
Navigatie en elektronica
Basishulpmiddelen Navigatieverlichting Kaarten, gidsen Moderne elektronica AIS Communicatie Marifoon Merk marifoon Sailtron R/T 80 -
Tuigage zeilen
-
Uitrusting buitenom
-
Veiligheid
Veiligheid Reddingsboei Brandblusser Reddingsvesten Gasbun met afvoer