Schepenkring Dordrecht
Baanhoekweg 1b
3313LA Dordrecht
| Categorie | |
|---|---|
| Referentienummer | 233204 |
| Referentie | 05020116 |
| Categorie | Sloep |
| Merk | Steilsteven Sloep |
| Model | Unique 720 |
| Ligplaats | |
|---|---|
| Type | In verkoophaven |
| Anders | Schepenkring Dordrecht |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 51.81461120 |
| Lengtegraad | 4.72633790 |
| Algemeen | |
|---|---|
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 2019 |
| Rompmateriaal | Staal |
| Accountmanager | Jari van Geenen |
| Korte omschrijving | Erg fraai gevormde Stevenssloep |
| Motorisatie kort | Mitsubishi Craftsman CM2.16 |
| Website makelaar | https://www.schepenkring.nl |
| Afmeting | |
|---|---|
| Lengte | 720 cm |
| Breedte | 230 cm |
| Diepgang | 73 cm |
| Romp, dek en opbouw | |
|---|---|
| Rompkleur | zwart |
| Dek en opbouw kleur | wit |
| Dek en opbouw materiaal | staal |
| Besturing en driftbeperking | |
|---|---|
| Besturing | stuurwiel |
| Plek besturing | buiten |
| Aankleding | |
|---|---|
| Type interieur | Modern, houtlook |
| Kleur stoffering | zwart |
| Entertainment | |
|---|---|
| Radio/CD-speler | |
| Motorisatie | |
|---|---|
| Aantal identieke motoren | 1 |
| Start type | elektrisch |
| Hoofdmotor | |
|---|---|
| Type | binnenboord |
| Merk | Craftsman Marine |
| Model | CM2.16 |
| Bouwjaar | 2023 |
| Vermogen | 16 pk |
| Brandstof | diesel |
| Aandrijving | |
|---|---|
| Overbrenging | schroefas |
| Voortstuwing | schroef |
| Tank | |
|---|---|
| Brandstoftank aantal | |
| Aantal | 1 |
| Boeg- en hekschroef | |
|---|---|
| Boegschroef | elektrisch |
| Elektriciteit | |
|---|---|
| Accu | |
| Dekuitrusting | |
|---|---|
| Buitenkussens | |
| Dekzeil(en) | |